الف) بنده با حجاب اجباری مخالف هستم و حتی نسبت به خود مسئله حجاب هم مواضع گوناگونی دارم. اما متاسفانه میبینم خانم مسیح علینژاد حتی روی دختران مدرسه ای هم موثر بوده  و باید گفت واقعا جای تاسف داره اینکه انسانی ندانسته رفتاری بکند و حالا تحت تاثیر جریانی و از روی عدم آگاهی عکس آن عمل را انجام دهد.از حجاب ندانسته به کشف حجاب ندانسته ! آن مسئله ای که مهم تر از آزادی باشد ؛ مسیر رسیدن به آن آزادیِ مد نظر هست.آزادی که از روی عدم شناخت و ناآگاهی و بزدلی بدست بیاید ؛ اسارت است. با شخصیت و نگرش ی مسیح و اهدافش موافق نیستم.اما هرچه باشد یک اپوزیسیون فعال هست. حال وظیفه منی که اپوزیسیون هایی مثل مجاهدین خلق ؛ شاهزاده رضا پهلوی و علینژاد در مقابل هستند چیست ؟ جواب مسلما نه سکوت است و نه تخریب.بلکه نقد و آگاهی بخشی و در نتیجه استفاده و ثمرگیریِ تدریجیِ مناسب و به موقع.

ب) امروز تولد "اصغر فرهادی" بود.بت سازی از هر هنرمندی ؛ هنرمند و هنرِ با اصالت رو به حاشیه فراموشی میبره."اصغر فرهادی" را با یک فیلمش دوست دارم آن هم "درباره الی" بود.یک فیلم خوب بود و بس.باقی فیلم هایش برای من انگار کپیِ "درباره الی" منتها با بازیگران و سناریوی متفاوت هست.امیدوارم کمی خلاقیت و ایده را چاشنی فیلم هایش کند و حرفی برای گفتن داشته باشد.تولدش مبارک.

ج) زور من به مدرسهِ حاکمیت توتالیتر نمی رسد و طفل نه ساله را مجبور به روزه داری میکنند.در واقع زورم میرسد اما این سن وقت مناسبی برای جنگ ذهنی نیست.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت سپهر تابان آذر ارس «آذر سپهر» (سهامی خاص) تحصیل در استرالیا و کانادا مسائل زناشویی باربری ترکیه | حمل بار به ترکیه کنسول بازی فناوران شهر امن Marcus دانلود آهنگ - دانلود فیلم لينکدوني اروميه