آره دیگه.آدم بَدِ داره میره (: 

این حذف بنا بر دلایلی که از روز اول با من و آرنور همراه بوده هست.نه صرفا هیچ اتفاق اخیری.اگه بخوام دلیل حذف وبلاگ آرنور رو بنویسم؛  هم طولانی میشه و هم جریان ساز.فقط می تونم بگم که مایل نبودم حذف کنم و دوست داشتم بیشتر می نوشتم.اما انقدر معرفت دارم که خدافظی کنم و فرصت خدافظی بدم. از اون مهم تر ، من هرچند کم اما یک عده مخاطب و دوست از اینجا دارم که مدتی خوب و بد من رو تحمل کردند.پس اول از همه قدر دانم. این هم یک دورهمی با ارزش برام بود و کلی خاطره برام باقی میذاره و مسلما از یاد نمی برم که هم خندیدیم با هم و هم غمگین شدیم و هم از یک دیگه یادگرفتیم .در عین حال حس میکنم جریان دوستی ها میتونه ادامه دار باشه.

پس حالا از آن جا که حذف وبلاگم کاملا قطعی ست ؛ اگر کسی دوست داشت می تواند در این مدت که وبلاگ باز است ؛ حرفی و سخنی و یا حتی شعر و یا جمله ای را زیر این پست تقدیم من کند.

*با توجه به تجربه وبلاگ قبلیم :  اگه بی خداحافظی بری که میگن فلان.اگه پست خداحافظی هم بذاری میگن ؛ ناز کشیدن می خواد ! نه . صرفا این پست بر مبنای ادای احترام بوده و حذف قطعی ست.

** نظرات بدون تایید نمایش داده می شوند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیــــــــزده خرید و فروش کفتر کاکل به سر آشنایی با کسب و کارها و تبلیغات نتی لوازم آرایشی لچیک تراب پرتال -اخبار و آگهی استخدام و دانشگاه Sarah سارا موزیک | مرکز دانلود آهنگ های شاد و غمگین ایرانی