انقدر پست نمیذارید بعد از مدت ها رفتم توییتر دیدم دختره از ساق پاش عکس گذاشته ؛ ناامید شدم و  رفتم اینستا دیدم یا سایه داره شعر میخونه یا بحث کریستوفر نولانِ.پیج های علمی و سینمایی عکس فیلم اینتراستلر و افق رویداد سیاه چاله رو گذاشتن و نوشتن : اثبات شاهکار بی بدیل نولان !یک فیلم ضعیف بی معنا پر از غلط علمی و سینمایی رو میگن شاهکار ! گریان شدم و اومدم همینجا پیام های ناشناس تهدید آمیز رو بررسی کردم (:

امروز تو بازار یه خانومی حاضر بود در قبال زردچوبه و یه سری ادویه و اندکی برنج هندی با منو شریکم تری سام بزنه ! این اسمش چه فقریه ؟! خیلی درگیر شدم.

جوری هیچکس تو بیان پست نمیذاره که فکر میکنم بیماری خاصی دارم.حس میکنم فحشم زیاد میخورم.همچنین حس میکنم همه بچه دار شدن !

چند روز بود هی میدیدم لباسام دونه دونه گم میشن.امروز رفتم باغ دیدم هف هشتا من اونجان! پدرم انقدر از درختا نا امید شده زده تو صنعت مترسک سازی ! جالب بود مترسک ها شمایل مذهبی داشتن ! 

یکی از رنک های دانشگاه که این ترم ، ترم آخرش بوده، چند روزی رو تخت من تو خوابگاه خوابیده .یه روز بچه ها دیدنش با قیافه مات داشته با ساک میرفته بیرون ! طفلی انصراف داد.بچه ها دور تختم میله آهنی کشیدن /:

دوستانِ ناشناسِ بی وبلاگِ بی ایمیلِ بی نشون ِعزیزی که مایل به ارتباط حقیقی یا بیرون از وبلاگ هستند و مدتی هست که با کامنت های خصوصی به من لطف میکنند، من اهل ارتباطم.چندین سالم هست که دوستان مجازی ام تبدیل به حقیقی شدن و به شدت رضایت هم دارم.اما ببخشید امیدوارم بهم حق بدین حس میکنم بعضی هاتون خوارجی ، انصار الله ، ترورریست و اَسسین و ساواکی چیزی باشید.منم جونم رو دوست دارم.امیدوارم حق بدین چون دیدم بعضی افراطی ها از مزاحمت های ساده تا مزاحمت های جنسی ویا خون ریزی انجام میدن.لطفا به نحوی احراز هویت کنید ! (:

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فراسوی نور سایت فایل مَس انسجام نرم سپتیک تانک فایبرگلاس توریستینو کوالا خلاصه کتاب و جزوات درسی کتاب الکترونیکی رایگان